top of page

Flowin modelleri ve farkları nelerdir?

1- Flowin Fitness, (En küçük, rulo halinde katlanabilir ve taşınabilir , kişisel kullanıma başlangıç için en uygun Flowin modelidir)


2- Flowin Sport, (Fitness’ın 2 katı büyüklüğünde katlanabilir ve ve taşınabilir Flowin modelidir)


3- Flowin Pro Black, (Sport ile aynı boyda, Fitness’ın 2 katı büyüklüğünde, katlanamaz, daha çok profesyonel olarak spor salonu gibi sabit alanlarda kullanıma uygun olan Flowin modelidir)


4- Flowin Physio, (Flowin Pro’nun yarısı kadar olan, üzerinde çeşitli ölçüm araçları bulunan, fizyoterapi için uygun olan Flowin modelidir.


5- Flowin Pro Science Friction (Physio’dan daha büyük olan, ölçüm, test ve değerlendirme amaçlı kullanılan, profesyonel fizyoterapistler tarafından vücuttaki fiziksel farkları tespit etmeye yarayan Flowin modelidir)

Son Yazılar

Hepsini Gör

FLOWIN Nedir?

Flowin, Friction Training antrenmanları yapabilmenize olanak sağlayan, bir sürtünme plakası (Flowin Board) ve çeşitli pedlerden (diz, el, ayak pedleri) oluşan bir spor ekipmanıdır.

Friction Training Nedir?

Friction Training, Türkçe karşılığı ile sürtünme antrenmanı demektir. Fitness, pilates, crossfit gibi tamamen yeni ve farklı bir spor konsepti olan Friction Training; vücut ağırlığınız, sürtünme ve ye

Comments


bottom of page